Tusz do rzęs Lash Queen Feline Extravaganza od Heleny Rubinstein

Ekstrawaganckie i intensywnie czarne. Która z kobiet nie chciałaby mieć takich rzęs? Helena Rubinstein znalazła sposób, żeby właśnie tak wyglądać. Jak to możliwe? Zastosuj tusz do rzęs Lash Queen Feline Extravaganza, a przekonasz się sama.Lash-Queen-Feline-Extravaganza

Tusz do rzęs Heleny Rubinstein, Lash Queen Feline Extravaganza

Tusz do rzęs Lash Queen Feline Extravaganza marki Helena Rubinstein zamknięty jest w flakoniku ozdobionym cętkami. Buteleczka ma 7 ml objętości. Dostępny jest tylko w czarnym kolorze. Maskara pogrubia, wydłuża i podkręca rzęsy, dodatkowo nadając im intensywny kolor. Szczoteczka tuszu do rzęs Lash Queen Feline Extravaganza marki Helena Rubinstein jest dość duża; jej włosie jest długie i gęsto osadzone. Taki kształt ułatwia aplikację kosmetyku z jednej strony, a z drugiej – sprawia, że rzęsy są dłuższe i gęściejsze.

Aplikacja Lash Queen Feline Extravaganza

Jak nakłada się tusz do rzęs Lash Queen Feline Extravaganza marki Helena Rubinstein? Aby kosmetyk dłużej utrzymywał się na rzęsach, zastosuj przezroczystą bazę. Trzymając szczoteczkę poziomo, wytuszuj rzęsy od nasady aż po same końce; wykonując ruch „zygzakowaty”. Używając czubka grzebyka, pomaluj końcówki i najmniejsze rzęsy w wewnętrznych i zewnętrznych kącikach oczu. W taki sam sposób zaznacz rzęsy na dolnej powiece.

Seria Lash Queen marki Helena Rubinstein

W serii Lash Queen marki Heleny Rubinstein znajdziemy również kilka innych kosmetyków. Są to tusze do rzęs opakowane w eleganckie czarno – złote flakoniki: Lash Queen Mystic Blacks Mascara, Lash Queen Mascara, Lash Queen Feline Blacks Mascara, Lash Queen Feline Blacks Waterproof, Lash Queen Fatal Blacks Mascara.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *