Idealne krycie w sześciu kolorach

Każda kobieta ma coś, co by chętnie ukryła. U jednych są to pryszcze, u innych popękane naczynka, a jeszcze inne panie narzekają na przebarwienia czy blizny. Czy da się wszystkie te potrzeby zaspokoić jednym kosmetykiem? Oczywiście, że tak! Wystarczy wyposażyć się w koło korektorów marki Kryolan.kryolan-kolo-kamuflazy
Są to kosmetyki zamknięte w okrągłym pojemniczku, z przezroczystym wieczkiem, dzięki któremu bez problemu zobaczymy rzeczywiste odcienie korektorów. W każdym zestawie jest zawartych 6 barw, które mają służyć różnych celom. Aby każda kobieta mogła dobrać odpowiedni kolor do swojej karnacji, jest dostępnych 5 wersji kompletu.

W każdej przegrodzie znajdziemy inny korektor. Są one od siebie oddzielone w taki sposób, że nie można ich pomieszać. To plus opakowania. Skupmy się na poszczególnych zastosowaniach. Zielony kolor zakryje wszelkie czerwone plamki na skórze np. krostki czy pęknięte naczynka. Żółty pomoże tym paniom, które mają na twarzy blizny i siniaki. Pozostałe 4 odcienie wchodzą w skład cielistych barw, które mogą nam służyć do różnych celów. Najlepiej się sprawdzą przy kamuflażu cieni pod oczami oraz niewielkich krostek.

Każdy z korektorów ma taką samą konsystencję, przypominającą kremową pastę. Nie jest ona najłatwiejsza w aplikacji, bo jest dosyć tępa, ale jeśli użyjemy palca, to ułatwimy sobie zadanie, bo pod wpływem ciepła skóry produkt bardziej się rozpuści. Forma ma duży wpływ na krycie, które jest naprawdę silne. Jeśli nałożymy nawet odrobinę kosmetyku na przebarwienie, to nie będzie go widać spod podkładu. Wszystko się ze sobą stopi.

Jest to najlepszy korektor, jaki jest dostępny na rynku. Zakryjemy nim każdą niedoskonałość, a nawet tatuaż! Przy tym produkt świetnie się utrzymuje na buzi i w ciągu dnia nie trzeba go poprawiać.

Ukrycie czegokolwiek, nie jest teraz problemem. Wystarczy wykorzystać kamuflaż Kryolan i gotowe. Nie musimy się już bać naszych niedoskonałości. Wreszcie możemy się cieszyć nieskazitelnie wyglądającą skórą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *