Jest THE BEST! Moje najlepsze serum do twarzy – Nanoil Collagen Face Serum 

Witajcie moje kochane serca! Wiem, że bardzo lubicie recenzje kosmetyczne i chętnie czytacie o dobrych kosmetykach, dlatego dzisiaj przychodzę z recenzją naprawdę doskonałego serum. Nanoil Collagen Face Serum to prawdziwa perełka kosmetyczna. Choć kosmetyk dedykowany jest skórze dojrzałej i ma działanie anty-aging, to tak naprawdę jest dla wszystkich, ponieważ można je spokojnie stosować jako profilaktykę już po 30 roku życia. Sprawdźmy jakie składniki zawiera i jak działa na skórę. Zapraszam!

Nanoil serum do twarzy z kolagenem

Po czym rozpoznasz niedobór kolagenu w skórze?

Pierwsze oznaki niedoboru kolagenu w skórze mogą się objawić w naprawdę różnym wieku – wszystko zależy od tego jak dbacie o skórę i jak wygląda ogólnie pojęta higiena Waszego życia (odżywianie, uprawianie sportu, nawadnianie organizmu). Po czym rozpoznasz, że już najwyższa pora na jego uzupełnianie?

  • Skóra jest bardziej wiotka niż do tej pory, nawet jeśli stosujecie te same rytuały pielęgnacyjne.
  • Na buzi dostrzegacie nowe zmarszczki, a te powstałe wcześniej są wyraźniejsze. 
  • Doskwiera Wam nieustanne przesuszanie skóry, nawet jeśli jest ona regularnie nawilżana. 

Co niszczy włókna kolagenowe?

Wytworzony przez organizm kolagen niestety nie zostaje przez cały czas w takim samym poziomie: jest poddawany ciągłej wymianie. Oczywiście dzieje się to w jednym, ważnym celu: obumarłe i uszkodzone tkanki są na bieżąco regenerowane i odbudowywane, lecz po 25. roku życia jego produkcja wyhamowuje rok po roku… okazuje się, że co 10 lat tracimy około 10% kolagenu, zatem w pewnym momencie ubywa go więcej, niż powstaje. Oczywiście oprócz zmian związanych z wiekiem na poziom kolagenu ma też wpływ:

  • nieodpowiednia dieta,
  • styl życia, któremu towarzyszy stres (kortyzol, który powoduje rozpad kolagenu)
  • stosowanie używek, np.papierosów i alkoholu
  • niektóre zażywane leki
  • nieodpowiednia pielęgnacja
  • dostarczanie skórze nieodpowiednich składników pielęgnacyjnych
  •  brak zabezpieczenia skóry przed promieniowaniem słonecznym

Kolagenie wróć, czyli serum Nanoil z kolagenem dla wolniejszego starzenia 

Skupmy się na dwóch aspektach, które wymieniłam wcześniej związanych z utratą poziomu kolagenu… chodzi mi o nieodpowiednią pielęgnację, czyli składniki, które warto stosować, aby zapełnić, skórze doskonałą kondycję. Chociaż oczywiście nie cofniemy czasu i nie zmienimy natury naszego organizmu, który po prostu jest zakodowany na starzenie to jednak możemy utrzymać odpowiedni poziom kolagenu w skórze stosując dobre profesjonalne serum z wysokojakościowych kolagenem takie jak Nanoil Collagen Face Serum.

Dlaczego serum Nanoil z kolagenem jest takie dobre?

Sekretem tego kosmetyku jest oczywiście skład. Skrywa się w nim doskonałej jakości kolagen, który ma bardzo pozytywny wpływ na wygląd i kondycję naszej skóry i szereg ważnych dla skóry aminokwasów. Kolagen w Nanoil Face Serum jest hydrolizowany, co oznacza, że bardzo fajnie wchłania się w skórę, dodatkowo całe serum jest bardzo lekkie ma przyjemną formułę –  nadaje się absolutnie do każdej cery nawet wyjątkowo tłustej, ponieważ nie przeciąży jej i dzięki niemu cera nie zaczyna się nieestetycznie świecić już po kilku godzinach od nałożenia kosmetyku. To bardzo duży plus, gdyż wiele tego typu produktów niestety powoduje nadmierne przetłuszczanie się skóry. W kosmetyku oprócz świetnego kolagenu jest jeszcze ekstrakt z alg Nori. To specjalne, bardzo cenione w kosmetyce czerwone algi, które cechują się bogactwem największej ilości witamin i minerałów, a także polifenoli i flawonoidów odpowiedzialnych za wymiatanie wolnych rodników. Czerwone algi zwiększają też odporność skóry na promieniowanie słoneczne, czyli spowalniają proces tak zwanego fotostarzenia.

Gdzie kupić Nanoil Collagen Face Serum?

Wszystkie moje kosmetyki Nanoil kupuję na oficjalnej stronie firmy – www.nanoil.pl. Tam mam po prostu pewność co do ich jakości i szybkiej wysyłki z dostawą pod same drzwi. Przy większych zamówieniach (a jest tam co zamawiać!) czekają na Was zniżki, darmowa dostawa i ogólnie 100% zadowolenia z zakupów. Przekonajcie się sami, bo serum działa doskonale!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *