Ten pisak do brwi daje efekt jak po microbladingu! Poznajcie Nanobrow Microblading Pen

Nanobrow Microblading Pen - efekt jak po microbladingu

Cześć, kochane dziewczyny!

Pamiętacie ten etap, kiedy pomijałyśmy malowanie brwi w makijażu? Koniec tego! Profesjonalnie wykonany precyzyjny make-up wymaga pięknie podkreślonych włosków. Tylko jak znaleźć odpowiedni kosmetyk? Też się głowiłam, jednak w moje ręce wpadł Nanobrow Microblading Pen. To precyzyjny, wodoodporny pisak do brwi, dzięki któremu tworzę cudowny look na każdą okazję.

Poznajcie pisak do brwi Nanobrow!

Pisak do brwi Nanobrow - opis, cechy

Według mnie dobry pisak do brwi to taki, który jest dopasowany do moich potrzeb, ma starannie skomponowane formuły, jest wygodny i łatwy w aplikacji, ma najwyższej jakości składniki i przede wszystkim jest trwały. Co tu dużo mówić – taki jest właśnie Nanobrow Microblading Pen. Ja nigdy nie zdecydowałabym się na make-up permanentny, bo to dużo bólu i ryzyko. Poza tym lubię malować się każdego dnia inaczej. Pisak do brwi Nanobrow daje efekt jak po microbladingu. Jest w stanie dorysować cieniutkie linie, które przypominają włoski. Optycznie pogrubia i zagęszcza łuk brwiowy, a cały proces trwa tylko chwilę. Nie miałam wcześniej w ręku tak precyzyjnego kosmetyku do stylizacji brwi. Kiedy używam tego precyzyjnego pisaka do brwi, mam pewność, że mój makijaż będzie wyrazisty i nieprzerysowany.

Wodoodporny Nanobrow Microblading Pen

Wodoodporny Nanobrow Microblading Pen

Pisak do brwi Nanobrow zapewnia świetny makijaż w każdych warunkach atmosferycznych. Jest niezwykle trwały i wodoodporny, więc niestraszne mu będzie upalne słońce, ulewny deszcz czy pot. Jestem pewna, że go pokochacie tak samo, jak ja! Z łatwością wypełniam brwi wszędzie tam, gdzie to konieczne, a mój make-up jest nadzwyczaj dokładny i piękny. Koleżanki często pytają mnie, do jakiej kosmetyczki chodzę, więc wyobraźcie sobie ich zdziwienie, kiedy mówię, że to sprawka pisaka do brwi od Nanobrow. 🙂 Microblading Pen robi naprawdę dokładne kreseczki, tworząc wielowymiarowe efekty. Sprawdza się u mnie na każdą okazję – jest świetny każdego dnia, kiedy robię delikatny makijaż do pracy oraz doskonały na specjalne, wieczorowe wyjścia, gdzie liczy się trwałość i precyzja. To mój strzał w dziesiątkę i polecam go każdej kobiecie!

Innowacyjny i niepowtarzalny pisak do brwi Nanobrow

Innowacyjny pisak do brwi Nanobrow

Nanobrow Microblading Pen jest niezastąpiony! Wyjątkowo precyzyjny, trwały, a w dodatku niedrogi. Nic dziwnego, że zyskuje tyle zwolenniczek na całym świecie. Ja z radością do nich dołączam i mam nadzieję, że Was również do tego przekonałam. Jestem pewna, że nie pożałujecie. Wystarczy wejść na www.nanobrow.pl i zamówić wyjątkowe kosmetyki z linii do stylizacji brwi (bo jest ich o wiele więcej!). Użytkowanie tego pisaka do brwi jest bardzo intuicyjne. Wystarczy pomalować wybrany obszar, tworząc cienkie, precyzyjne linie. Wypełniam ubytki i prześwity tam, gdzie tego potrzebuję, a na wyjątkowe wyjścia wypełniam cały łuk brwiowy. Miękka końcówka jest komfortowa i uprzyjemnia codzienny makijaż. Efekty są zjawiskowe i jednocześnie naturalne!

Bardzo mi miło, że zostałyście do końca. „Do zobaczenia” przy następnym wpisie. 🙂

PS U mnie najlepiej sprawdził się odcień Ash Blonde. A Wy jaki wybierzecie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *