Nowe szminki Mac

Jeśli jeszcze nie znacie szminek marki Mac, to czas je poznać. Pozwolą uzyskać taki kolor na ustach, o jakim jeszcze nie śniłyśmy.

Firma Mac jest na rynku kosmetycznym od kilku lat i zyskała już międzynarodową sławę. Ich produkty rozchodzą się jak świeże bułeczki. Można je kupić w perfumeriach, sklepach firmowych i oczywiście w internecie. Ich gama kolorystyczna po prostu zachwyca. Mamy do wyboru 137 odcieni! Chyba żadna inna marka nie udostępnia tylu barwnych wariantów. Do tego możemy wybrać konkretną stylistykę, czyli matowe wykończenie lub mocny błysk. Za 3 g opakowanie musimy zapłacić około 80 zł.nowe-szminki-mac
Każdy z dostępnych kolorów ma w sobie coś niepowtarzalnego. Jedyne, co ich łączy to opakowanie. Jest solidnie wykonane i zachwyca prostotą, czyli połączeniem matowej czerni ze srebrem i niewielkimi drobinkami. Aż chce się zawsze nosić ze sobą takie „cacko’.

Pomadki mają delikatnie kremową konsystencję, którą w łatwy sposób rozprowadza się na ustach. Nawet, jeśli wybierzemy wersję silnie matową, to nie podkreśli ona suchych skórek. Nie musimy się martwić o efekt, bo zawsze będzie równie piękny, bez znaczenia jakiego wykończenia użyjemy i jaki kolor dobierzemy. Każdy odcień jest mocno napigmentowany i nie powinien tworzyć prześwitu na wargach.

Kolejną zaletą jest trwałość szminki po nałożeniu. Pozostanie na naszych ustach przez cały dzień, bez względu na to, co będziemy jadły i piły. Wpływa to na wydajność kosmetyku, bo możemy cieszyć się nim nawet przez kilka miesięcy.

Jeśli marzymy o fantazyjnych kolorach na naszych ustach, to nic prostszego. Wystarczy zamówić szminki Mac. Tego zakupu na pewno nikt nie pożałuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *