Sprawdziłam rzęsy w kępkach Nanolash DIY Lash Extensions

Moje rzęsy są z natury cienkie i mało wyraźne. Nie chciałam decydować się na ich trwałe przedłużanie, żeby ich jeszcze bardziej nie osłabić. Zwróciłam uwagę na kępki DIY Lash Extensions, które mają umożliwić wykonanie samodzielnej aplikacji w domu. Ma się ona utrzymać przez 5 dni. Postanowiłam to zweryfikować!

zestaw startowy do przedłużania rzęs nanolash

Samodzielna aplikacja rzęs w domu wydawała mi się słusznym rozwiązaniem. Nie jest to trwałe przedłużanie, więc nie powinno negatywnie wpłynąć na moje włoski. Dodatkowo, do przetestowania produktu skłonił mnie fakt, że zagęszczenie rzęs DIY zajmuje jedynie 10 minut. Przynajmniej tak obiecał producent…

Kępki DIY Lash Extensions – co znalazłam na stronie producenta?

Kępki DIY Eyelash Extensions zamówiłam prosto od producenta. Jestem świadoma tego, że na różnych aukcjach internetowych można znaleźć po prostu podróbki, a nie chciałam się narażać.

Znalazłam kilka możliwości do wyboru. W pierwszej kolejności zwróciłam uwagę na pojedynczy komplet. Zawiera on 36 gotowych kępek do samodzielnej aplikacji. Występują one w:

  • 3 rozmiarach – 10, 12 i 14 mm;
  • 8 modelach – można je dopasować do własnych potrzeb.

Oprócz tego, na stronie producenta znalazłam również zestaw do przedłużania rzęs w domu. Składa się on z:

  • bondera Nanolash – to nic innego, jak klej do kępek, który uzyskuje pełną lepkość po 30-60 sekundach;
  • removera Nanolash – służy on do usuwania kępek, bez szkody dla naturalnych włosków;
  • sealera Nanolash – za jego pomocą można usunąć lepką warstwę po wykonanej aplikacji;
  • pęsety do rzęs – pomaga w chwytaniu i mocowaniu gotowych kępek rzęs.

Ja zamówiłam pojedynczy komplet, gdyż wszystkie akcesoria miałam już w kosmetyczce.

rzęsy bondingowe do samodzielnej aplikacji

Czas sprawdzić, czy samodzielna aplikacja rzęs jest prosta i przyjemna!

Kępki DIY Lash Extensions oferują prostą i przyjemną aplikację rzęs, która nie powinna zająć więcej niż 10 minut. Do opakowania dołączona jest instrukcja. Wykonywałam zagęszczanie rzęs DIY, stosując się do zaleceń producenta:

  • nałożyłam warstwę bondera – odczekałam 30-60 sekund, aż nabierze on lepkości;
  • przymocowałam kępki DIY Eyelash Extensions od spodu, około 1 mm od linii rzęs;
  • docisnęłam kępki pęsetą i wykończyłam aplikację sealerem.

Wykonanie samodzielnej aplikacji rzęs faktycznie nie zajęło mi więcej niż 10 minut. Mogę więc potwierdzić słowa producenta!

samodzielne przedłużanie rzęs przed po efekty

Kępki rzęs Nalolash dzięki różnej długości pozwalają na wykonanie różnych stylizacji. Model Fantasy to świetny wybór do stylizacji Volume.

Czy kępki DIY Lash Extensions utrzymały się przez 5 dni?

Postanowiłam także sprawdzić trwałość kępek DIY Eyelash Extensions. Producent deklaruje, że utrzyma się ona nawet 5 dni. W moim przypadku było jednak nieco inaczej…

Kępki DIY Lash Extensions wytrzymały u mnie aż 8 dni. Choć prawdopodobnie mogłam nosić je jeszcze 1-2 dni dłużej. Dbałam o nie i starałam się spać na plecach, co moim zdaniem wpłynęło na ich trwałość.

Ściągnęłam je przy pomocy removera. Chciałam się przekonać, czy faktycznie są one jednorazowego użytku. Klej z czarnego paska również usunęłam removerem. Po tym „zabiegu” kępki do samodzielnej aplikacji od Nanolash nie zmieniły swojej formy. Dalej zachowały swój kształt i elastyczność. Według mnie śmiało można skorzystać z nich ponownie.

Rzęsy do samodzielnej aplikacji od Nanolash – czy jestem zadowolona?

Gotowe rzęsy w kępkach od Nanolash to produkt, który spełnił moje oczekiwania. Muszę przyznać, że doceniam trwałość, łatwość aplikacji, a także wyjątkową różnorodność.

Jednego dnia wykonałam aplikację Hollywood Volume, a kilka dni później delikatną stylizację rzęs do pracy. Są to jedne z najlepszych kępek do domowego przedłużania rzęs, jakie do tej pory testowałam. Z czystym sumieniem mogę je Wam polecić!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *