„Chubby Stick Shadow Tint for Eyes” czy to kredka czy cień do powiek?

Większość kobiet rozróżnia kosmetyki. Ale tym razem będzie z tym problem. A wszystko przez nowy kosmetyk marki Clinique – „Chubby Stick Shadow”. Co to jest? Dobre pytanie. Produkt wygląda na dużych rozmiarów kredkę, ale pełni funkcję cieni do powiek.clinique-chubby-stick-shadow-tint-for-eyes
Seria cieszyła się tak dużą popularnością, że doczekała się rozszerzenia o dodatkowe kolory. Początkowo mogłyśmy kupić delikatnie zgaszone i stonowane barwy, a teraz możemy zaszaleć z odcieniami różu, czerwieni, pomarańczy, zieleni i granatu.

Stick przyciąga uwagę swoim opakowaniem. Jest eleganckie, jak zawsze w przypadku firmy Clinique. Tym razem zrezygnowano z formy tradycyjnej kredki, na rzecz wersji wykręcanej, która jest znacznie wygodniejsza. Nie musimy się bać, że podczas aplikacji kosmetyk się złamie, bo jest on bardzo solidnie wykonany.

Patrząc na sztyft możemy mieć wrażenie, że konsystencja jest dosyć sztywna i niełatwa w nakładaniu. Nic bardziej mylnego. Jeśli tylko dotkniemy nią skóry, poczujemy jaka jest miękka. Dzięki takiej gęstości możemy ją nakładać nie tylko bezpośrednio na powiekę, ale możemy także użyć w tym celu pędzelka. To nie koniec zalet, bo dołączy do nich wytrzymałość kosmetyku w ciągu dnia. Producenci nie przesadzili zapewniając, że cień utrzyma się nad okiem całą dobę. Efekt jest na tyle trwały, że nie musimy ani razu poprawiać makijażu powiek.

Rzadko się zdarza żeby w jednym produkcie były same zalety, ale tym razem tak jest. Nie ma się do czego przyczepić. Nawet cena – 80 zł, nie wydaje się być wygórowana. Efekt, jaki uzyskamy po nałożeniu kredki jest wart o wiele więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *