Diamond Glow – połysk na oczach dzięki Maybelline

Na co dzień nasz makijaż jest raczej delikatny i stonowany. Ale wystarczy, że zaczniemy się szykować na wieczorne wyjście, a zmieniamy nasz image. Zastępujemy matowe beże połyskującymi kolorami, a błyszczyk zamieniamy na szminkę. Jeśli chcemy przyciągnać uwagę naszym wyglądem, to postawy na jakiś jeden mocny akcent w make-upie np. oczy. W tym celu najlepiej sprawdzi się paleta cieni Maybelline z serii Diamond Glow.maybelline-diamond-glow
Jak sama nazwa wskazuje, po użyciu kosmetyku nasze spojrzenie powinno być błyszczące jak prawdziwy diament. Wystarczy zakupić jedną z 6 dostępnych paletek kolorystycznych. W każdym zestawie mamy 4 kolory, które możemy ze sobą dowolnie łączyć. W opakowaniu znajduje się pędzelek, dzięki któremu wykonamy makijaż.

Aplikacja produktu niczym się nie różni od tradycyjnych metod. Wystarczy kosmetyk nanieść na powieki i delikatnie rozetrzeć. Dzięki idealnie dobranej kolorystyce, można łączyć ze sobą wszystkie 4 odcienie z zestawu. Na początek powinnyśmy użyć niewielkiej ilości cieni, ponieważ mają one intensywniejszy kolor na ciele niż w pudełku. Jeśli nabierzemy je na palec zobaczymy, jaki mocny mają pigment i jak bardzo się świecą. Pozwoli nam to ocenić, jak dużej warstwy potrzebujemy użyć.

Chociaż producent zapewnia, że cienie są bardzo trwałe, to jednak warto pod nie nałożyć bazę, która przedłuży ich trwałość. Niewątpliwą zaletą utrzymywania się kosmetyku jest brak osypywania się, oraz brak rolowania w załamaniu powieki. Diamon Glow są świetną alternatywą dla kosmetyków w kremie, które są równie intensywne. Dzięki produktom marki Maybelline możemy uzyskać oszałamiający efekt przy bardzo prostej aplikacji. Są to idealne cienie nawet dla początkujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *