Trwała pomada do makijażu brwi Nanobrow – precyzyjny kosmetyk dla każdej kobiety

Dobra pomada do brwi, czyli jaka? Wygodna w użyciu, odpowiednio gęsta, precyzyjna i trwała! W końcu na taką trafiłam, więc z radością przedstawiam pomadę do brwi Nanobrow Eyebrow Pomade. To właśnie ona potrafi wyczarować na moich brwiach prawdziwe piękno. Sprawdzi się u każdej kobiety, niezależnie od wieku, jeżeli tylko chce nadać swoim brwiom bardziej wyrazisty kształt i piękne wypełnienie. Zapraszam na recenzję <3

nanobrow eyebrow pomade

Pomada do brwi Nanobrow – precyzja w każdym detalu

Gęsta, wygodna w użyciu pomada do brwi Nanobrow to zdecydowanie hot trend i hit wśród Instagramerek. Zapewnia dokładnie wyrysowane, uzupełnione brwi i tworzy cudowne, wielowymiarowe efekty w makijażu. Naturalne odcienie są wspaniałe, więc na pewno znajdziecie odpowiedni dla siebie. Do wyboru są trzy, a ja wybrałam Dark Brown. Świetnie wpasował się w moją urodę i za każdym razem mnie zachwyca 🙂

Pomada do stylizacji brwi Nanobrow to kosmetyk, który poleciła mi przyjaciółka. Nie miałam pojęcia, że sprawdzi się u mnie tak dobrze, jak u niej, bo jesteśmy zupełnie inne. Ale przynajmniej wiem, że to świetne narzędzie dla każdej kobiety, która pragnie szybko i trwale poprawić wygląd swoich brwi. Pomada do brwi jest niezwykle precyzyjna, dokładna i pozwala malować się każdą techniką. Można domalować pojedyncze włoski, na nowo zdefiniować górny i dolny łuk brwi czy zamalować cały łuk brwiowy – wszystko dokładnie tak, jak chcę!

pomada nanobrow jak działa

Wodoodporna pomada do brwi Nanobrow – zalety i wady

Jak każdy kosmetyk, pomada do brwi też ma swoje plusy i minusy 😉 Jak to wygląda u wodoodpornej pomady do brwi Nanobrow Eyebrow Pomade?

ZALETY

☑ sprawdza się w malowaniu każdą techniką

☑ występuje w trzech neutralnych odcieniach

☑ dopasowuje się do każdej kobiety

☑ wypełnia brwi pięknym kolorem i maskuje luki

☑ domaluje cienkie linie, które imitują włoski

WADY

☒ cena

☒ szybko zastyga

Cena oczywiście dla jednych może być wysoka, a dla innych niska. Dla mnie jest bardzo w porządku, jak na tak wysoką jakość produktu. Jestem przekonana, że pomada do brwi Nanobrow zostanie ze mną na długo, ponieważ jest wydajna i nie zasycha w opakowaniu.

To, że szybko zastyga, dla niektórych również może być minusem, a dla innych plusem. Niektóre kobiety wręcz wolą szybkoschnące kosmetyki, natomiast makijaż brwi często sprawia mi problem, więc preferuję produkty, które zastygają nieco wolniej 🙂 Niemniej jednak – pomada do brwi Nanobrow zdecydowanie zasługuje na uznanie.

pomada do brwi dla kogo

Jak malować brwi pomadą?

Aby precyzyjnie pomalować brwi pomadą, wystarczy kilka prostych kroków. Aksamitna konsystencja pomady do brwi Nanobrow ułatwia zadanie i uprzyjemnia codzienny makijaż. Jak malować brwi pomadą?

Krok 1. Wybierzcie odpowiedni kolor pomady do brwi. Najlepiej, aby był zbliżony do koloru Waszych włosów.

Krok 2. Za pomocą wygodnego pędzelka nałóżcie odrobinę pomady na brwi.

Krok 3. Rozprowadźcie pomadę do brwi równomiernie, rysując subtelne kreseczki zgodnie z kierunkiem wzrostu włosków.

Krok 4. Jeżeli macie taką potrzebę, wypełnijcie kolorem cały łuk brwiowy.

Krok 5. Chcecie uzyskać delikatniejszy efekt? Wyczeszcie nadmiar pomady do brwi za pomocą spiralki.

To naprawdę łatwe. Wystarczy mieć dokładny, trwały kosmetyk, żeby mieć pewność, że make-up nie popsuje się w ciągu dnia. Wodoodporna pomada do brwi Nanobrow Eyebrow Pomade przetrwa bez szwanku w każdych warunkach!