Stylizacja brwi z BeneFitem

Marka BeneFit jest popularna w różnych zakątkach świata, ale w Polsce znają ją głównie osoby obracające się w tematyce makijażowej. To wielka strata dla pozostałych kobiet, bo firma wypuszcza na rynek naprawdę dobre produkty. Jednym z nich jest zestaw do pielęgnacji brwi. „Brows a Go-Go” to kompleksowe pogotowie dla pań, które nie potrafią okiełznać łuków nad powiekami.brows-a-go-go
Opakowanie ma w swojej szacie graficznej kobietę w stylu lat 50-tych, z wyraziście zaznaczonymi brwiami. Samo pudełeczko nie jest duże, więc zmieści się do każdej torebki. A w środku znajdziemy same skarby. Zalicza się do nich: pęseta, szczoteczka z podwójną końcówką, cienie do brwi w dwóch odcieniach, kredka, dwa rozświetlacze i wosk. A to wszystko w granicach 80-170 zł.

Ilość wymienionych elementów cię przeraża? Myślisz, że nie będziesz potrafiła nawet ich zastosować? Nic bardziej mylnego. W opakowaniu znajduje się dokładna instrukcja obsługi poszczególnych kosmetyków i akcesoriów.

Jeśli chodzi o narzędzia kosmetyczne, to nie ma się co rozpisywać. Przy odpowiednim ich użytkowaniu, posłużą nam na długo. A co z trwałością kosmetyków? Są rzeczywiście bardzo wytrzymałe. Utrzymują się przez cały dzień w niezmienionym stanie. Dzięki temu, należą do jednych z bardziej wydajnych produktów.

Po zakupie zestawu możemy na nowo zacząć dbać o wygląd naszych brwi i poprawić to, co do tej pory wykonywałyśmy źle czy niedokładnie. Zestaw „Brows a Go-Go” jest niezastąpiony w codziennej stylizacji naszych łuków brwiowych. Pozwoli nam osiągnąć spojrzenie rodem z hollywoodzkiego filmu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *