Aksamitne cienie L’Oreal

Ile razy wybierałyśmy cienie, patrząc tylko przez pryzmat ich koloru? Niby nic wielkiego, ale w efekcie po nałożeniu ich w domu okazywało się, że na skórze wyglądają nieco inaczej. Po czym poznać, które kosmetyki nas nie rozczarują? Nie ma na to jednej recepty, ale za to wiemy, które cienie na pewno przypadną wszystkim kobietom do gustu. To „Color Infaillible” od L’Oreal. Co jest w nich takiego specjalnego?loreal-color-infaillible
Podstawowym ich atutem jest trwałość. Jesteśmy przyzwyczajone, że aby długo cieszyć się kolorem na powiekach musimy najpierw położyć bazę, która utrzyma nam kosmetyk. W tym przypadku możemy zapomnieć o dodatkowych utrwalaczach. Cienie wytrzymają 10 godzin bez pomocy innych produktów. To niewątpliwie ułatwi nam zadanie i skróci czas przygotowywania makijażu.

Kolejnym atutem kosmetyku są jego kolory. To zestaw 9 przepięknych odcieni, które w słońcu się po prostu mienią. Mają tak mocny pigment, że każda barwa jest intensywna i nie potrzeba wcale aplikować kilku warstw. Do tego nakładanie jest wyjątkowo proste. Czego więcej możemy chcieć od cieni do powiek. Przy odpowiednim ich używaniu, uzyskamy niepowtarzalne spojrzenie. Jedyne, co można im zarzucić, to delikatny brak uniwersalności, bo jeśli wybierzemy kolor zielony czy fioletowy, to nie będzie się on nadawał na co dzień, bo może być zbyt intensywny.

Produkt L’Oreal jest idealnym wyposażeniem kosmetycznym dla każdej kobiety. Cienie są niepowtarzalne i mimo ich dosyć wysokiej ceny (około 40-50 zł za 3,5 g), można śmiało w nie zainwestować. Nasza uroda jest tego warta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *