Puder w pędzlu Lancome

W wykonywaniu makijażu cenisz sobie wygodę? Jeśli odpowiedziałaś na to pytanie twierdząco, to znaczy, że powinnaś poznać puder brązujący w pędzlu Lancome. Po sukcesie tego innowacyjnego kosmetyku inne firmy, również wypuściły na rynek podobne produkty, ale żaden z nich nie zyskał takiego uznania kobiet. Czym się charakteryzuje ten magiczny pędzel?lancome-bronzer

Pierwsze, co zauważysz to nietypowy wygląd. Brązowy proszek nie jest zamknięty, ani w kompakcie, ani w tubce, tylko w środku pędzla. Ale nie obawiaj się, że nie będziesz umiała go wydostać. Jego obsługa jest banalnie prosta. Gdy zdejmiesz skuwkę, która zabezpiecza pędzel, możesz zacząć aplikację pudru. A wystarczy tylko przycisnąć guzik umieszczony na końcówce kosmetyku, aby proszek wysypał się na włosie. I już możesz nakładać produkt na skórę.

Aplikacja pudru jest analogiczna do tradycyjnego oprószania buzi standardowymi pędzlami. Ale w tym przypadku trzeba bardzo uważać, żeby nie wysypać zbyt dużej ilości kosmetyku, bo można zyskać zbyt ciemne plamy na buzi. Dodatkowo kosmetyk ma za zadanie rozświetlić twarz. I rzeczywiście to robi, bo ma zawarte w sobie drobinki brokatu. Ale są one na tyle subtelne, że nie tworzą błyszczących warstw.

Producent w opisie zaznaczył, że kosmetyk może być używany zarówno na twarzy, jak i na reszcie ciała. To prawda, bo równie dobrze wygląda posypany na dekolcie. Ale lepiej nie używać jednego pędzla do różnych części ciała. W ten sposób przeniesiesz bakterie na twarz, która zawsze wrażliwie reaguje na takie niepożądane działania.

Kosmetyk jest nie tylko bardzo wygodny, ale także trwały. Pozostaje na skórze do późnych godzin. Ale ma przy tym jeden zasadniczy minus. Jest mało wydajny. Już po 2-3 miesiącach zacznie się wykańczać, a co gorsze, gdy pozostaną tylko resztki to nie wydobędziesz ich tak jak do tej pory. Konieczne jest wtedy rozkręcanie urządzenia.

Puder Lancome „Star Bronzer, Pinceau Magique Bronzing Powder” jest perełką wśród nowinek makijażowych. Sprawdzi się nie tylko, jako produkt do naszej kosmetyczki, ale będzie także świetnym pomysłem na prezent dla przyjaciółki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *