Czy zestaw do makijażu brwi Rimmel działa?

Idealne brwi pod względem kształtu i koloru są marzeniem każdej z nas. I chociaż kosmetyczka może nam bardzo ułatwić to zadanie, to są momenty, kiedy musimy sobie same radzić. Przecież, która z kobiet ma czas codziennie chodzić do salonu urody? Jeśli i ty chcesz zadbać o wygląd łuku nad powieką to zapoznaj się nową kredką Rimmel.rimmel-brow-pencil
Tak naprawdę kosmetyk jest ołówkiem do brwi, wyposażonym w specjalny grzebyczek. Profesjonalny produkt jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: głębokim brązie i orzechowym. To trochę uboga gama kolorystyczna. Aż się prosi o jeszcze dwa odcienie np. beż i oczywiście czarny. Ołówek znajdziesz w każdej drogerii i zapłacisz za niego w granicach 15 zł, więc jest to dosyć niska cena.

Używanie kosmetyku jest proste. Musisz pomalować nim łuki nad powieką. Idealny kolor łatwo jest uzyskać, ponieważ kredka ma twardą konsystencje i możesz spokojnie kontrolować natężenie barwy. Jeśli potrzebujesz ciemniejszego odcienia to wystarczy nałożyć kolejną warstwę. Z grzebyczka możesz korzystać zarówno przed nadaniem koloru brwiom, jak i po tym zabiegu. Niestety nie daje on żadnego efektu. Nie ułożymy nim włosków. Dużo lepiej sprawdzi się szczoteczka od maskary.

Na plus przemawia trwałość kosmetyku. Wytrzyma on na brwiach cały dzień i jest odporny na dotykanie palcami (oczywiście bez mocnego rozcierania). Kolor nie blaknie, chociaż warto po około 4 godzinach poprawić kreski, jeśli mają jakieś prześwity.

Profesjonalny ołówek Rimmel nie jest niczym odkrywczym. Jego paleta kolorystyczna nie jest wystarczająca, bo połowa kobiet nie znajdzie odpowiedniego odcieniu dla siebie. Na szczęście cena jest niska, więc jeśli bardzo chcesz przetestować ten zestaw, to nawet jeśli u ciebie się nie sprawdzi, to wielkiej kwoty na tym nie stracisz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *