Uwiedź wszystkich swoim nowym spojrzeniem od Nanolash.

Marzyłaś kiedyś o długich i gęstych rzęsach rodem z hollywoodzkich produkcji? Jeśli tak, to już możesz przestać śnić, teraz może to być jawą. Wystarczy, że przeprowadzisz kurację serum do rzęs NANOLASH®

Amerykański produkt powstał z myślą o kobietach, które cierpią z powodu kompleksów na punkcie rzęs. Większość z nich jest słaba i krótka, co panie starają się ukryć tuszem. Jest to rozwiązanie chwilowe, bo po zmyciu makijażu, wszystko wraca do poprzedniej postaci. Do tej pory popularne były domowe sposoby poprawy kondycji rzęs. Najczęściej kobiety korzystały z pomocy olejku rycynowego, ale efekty po zabiegu nie były spektakularne. Dlatego producenci postanowili wyprodukować kosmetyk, który znacząco zmieni wygląd rzęs. Tak powstało serum Nanolash.

Nanolash

Serum do rzęs zawiera aktywne składniki oraz roślinne ekstrakty z mango, papai, kwiatu gorzkiej pomarańczy czy ekstrakt z granatowca. Zostały one dobrane z największą starannością, aby Twoje rzęsy zachwycały swoim wyglądem – były długie, gęste i mocne. Za wzmocnienie rzęs i ich szybszy wzrost odpowiada połączenie Biotynoylu Tripeptide-1 i d panthenol. Dzięki nim włoski są nie tylko ładniejsze, ale przede wszystkim zdrowsze.

Pierwszych efektów działania odżywki do rzęs Nanolash możesz się spodziewać po zaledwie 15 dniach! Ale na najlepsze rezultaty musisz poczekać 1-2 miesięcy. Warto uzbroić się w cierpliwość, bo po tym czasie będziesz wszystkich zachwycała nowym, ponętnym spojrzeniem. Na początku musisz nakładać serum na rzęsy codziennie po zrobionym demakijażu. W późniejszym czasie powinnaś tylko podtrzymywać efekty i aplikować preparat na linię rzęs 3-4 razy w tygodniu.

Nie musisz się obawiać, że skutkiem ubocznym będą opuchlizny i podrażnienia. Serum Nanolash zostało przebadane w niezależnych instytucjach badawczych, aby dać Ci pewność, że produkt jest nie tylko skuteczny, ale także bezpieczny.

Sposób użycia: NANOLASH należy stosować raz dziennie, najlepiej wieczorem po dokładnym oczyszczeniu skóry wokół oczu. Powieki powinny być suche i najlepiej zrezygnować z nakładania na nie kremu. Aplikacja produktu przypomina tradycyjne nakładanie płynnego eyelinera. Preparat należy nanieść zdecydowanym ruchem u nasady rzęs. Odżywkę można stosować na górnej i dolnej linii rzęs. Nie ma konieczności podwajania dawki, bo nawet niewielka ilość substancji przyspiesza wzrost włosków.

Przy regularnej aplikacji pierwszych efektów można spodziewać bardzo szybko. Dla utrzymania spektakularnych efektów zaleca się nie zaprzestawać kuracji. W tym czasie można stosować odżywkę 2-3 razy w tygodniu.

NANOLASH nie rozpuszcza kleju, więc może być stosowany na przedłużanych rzęsach. W przypadku noszenia soczewek kontaktowych, konieczne jest ich wyjęcie przed aplikacją serum.

3 ml serum do rzęs Nanolash kosztuje 159 zł a więc ta kwota zupełnie wystarczy, abyś pokochała swoje rzęsy.

Więcej informacji o produkcie znajdziecie pod adresem: www.nanolash.pl

14 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.