Moja laminacja brwi w domu. Przedstawiam zestaw do liftingu brwi Nanobrow Lamination Kit!

laminacja brwi

Dziewczęta! 🙂 Na pewno pojęcie „laminacja brwi” nie jest Wam obce. Dużo moich przyjaciółek decyduje się na laminację brwi u kosmetyczki. Ja również kilka razy poddałam się temu zabiegowi i byłam bardzo zadowolona. Jednak dowiedziałam się, że coraz popularniejsza jest laminacja brwi w domu. Wypróbowałam zestaw do liftingu brwi Nanobrow Lamination Kit i chciałabym Wam o nim co nieco opowiedzieć. Zapraszam!

Laminacja brwi w domu – jak zrobić?

Wystarczy mieć w tym celu odpowiedni zestaw. Ja postawiłam na profesjonalny zestaw do domowej laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit, ponieważ zawiera wszystko, czego potrzebuję, aby wykonać zabieg 🙂 To trzy ponumerowane buteleczki z odpowiednio skomponowanymi preparatami, które potrafią zdziałać cuda. Laminacja brwi w domu może być naprawdę łatwa i przyjemna. Pierwszą wykonałam 1,5 miesiąca temu, a efekty nadal są widoczne. W zależności od podatności Waszych włosków mogą utrzymywać się 4-6 tygodni.

Dzisiaj zabieram się za kolejną laminację brwi. Nanobrow Lamination Kit to wydajne produkty, które spokojnie wystarczą nawet na 11 pojedynczych zabiegów, co zapewnia idealne brwi przez wiele miesięcy. To niezwykle profesjonalny, łatwy w użyciu zestaw, dzięki któremu laminacja brwi w domu sprawdzi się u każdego. Zestaw do laminacji brwi Nanobrow jest doskonały zarówno do domowej laminacji, jak i do profesjonalnych salonów kosmetycznych. Poleciłam go mojej przyjaciółce, która prowadzi własny salon i klientki są bardzo zadowolone z rezultatów.

laminacja brwi w domu

Laminacja brwi w domu z Nanobrow – perfekcyjne brwi przez 6 tygodni już po 1 zabiegu

Zestaw do laminacji brwi Nanobrow nie tylko długotrwale układa włoski, lecz także wizualnie maskuje luki. To widać już na pierwszy rzut oka 🙂 Moje brwi stały się elastyczne i łatwe w stylizacji. Na co dzień po prostu przeczesuję je szczoteczką i prezentują się perfekcyjnie. Całość można uzupełnić np. koloryzacją farbką czy regulacją, ale moje brwi z natury są ciemne i gęste, więc tego nie potrzebuję.

Laminacja brwi w domu z zestawem do liftingu Nanobrow to prosty i przyjemny sposób, aby poprawić wygląd swoich brwi. Stosowanie jest banalnie proste, tak jak wspomniałam, buteleczki są ponumerowane, więc nic dziwnego, że tyle konsumentek po niego sięga. Profesjonalny zestaw do laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit sprawia, że włoski stają się wyraźniejsze, pełne objętości i optycznie zdrowsze <3

Czy laminacja niszczy brwi?

Oczywiście, że nie, jeżeli używamy odpowiednich preparatów. Praktyczny zestaw do laminacji brwi w domu Nanobrow to świetny sposób, aby poprawić wygląd swoich brwi i zadbać o nie. Doskonale skomponowane składniki bardzo dobrze działają na włoski i dają długofalowe rezultaty. Wystarczy postępować zgodnie z zaleceniami producenta, a na pewno wszystko pójdzie po Waszej myśli 🙂

Zestaw do liftingu brwi Nanobrow ma bardzo atrakcyjną cenę jak na taką jakość. Wystarczy na długi okres stosowania i wizualnie wzmocni osłabione brwi. Precyzyjny zestaw do laminacji dyscyplinuje i pogrubia nawet najbardziej niesforne włoski!

Zestaw do laminacji brwi w domu Nanobrow Lamination Kit – gdzie kupić?

Zestaw do laminacji Nanobrow Sephora ma w bardzo dobrej cenie. Kupicie go też na www.nanobrow.pl czy w innych drogeriach stacjonarnych i internetowych. Laminacja brwi w domu to naprawdę świetny sposób, aby brwi wyglądały profesjonalnie <3

A czy Wy zdecydowałyście się już na laminację brwi w domu? A może stosowałyście właśnie zestaw do liftingu brwi Nanobrow? Dajcie znać w komentarzach!