Tusz do brwi Nanobrow Shape Mascara – jak używać? Czy działa? Opinie, efekty

Hej dziewczyny!

Wiele z Was pisze mi w wiadomościach, że macie zastrzeżenia do wyglądu swoich brwi, a wręcz nie lubicie ich, nie umiecie malować i nie znalazłyście odpowiedniego kosmetyku dla siebie, dlatego dziś przybywam z ratunkiem: znalazłam rozwiązanie Waszych problemów, a jest nim tusz do brwi Nanobrow Shape Mascara. Jak działa i dlaczego warto się nim malować?

Zadbajcie o swoje brwi bez wychodzenia z domu!

Dziewczyny, od dziś nie musicie już nieustannie biegać do kosmetyczki, by robić hennę brwi lub inne, poważniejsze zabiegi urodowe takie jak makijaż permanentny brwi, który… no cóż…boli i zostaje na wiele lat.
Dzięki dobrej maskarze do brwi osiągniecie piękny efekt w makijażu, a jednocześnie zadbacie o brwi. Same, we własnym domu, bez wydawania jakiś bajońskich sum na wątpliwie urodziwe zabiegi. Wystarczy, że wyregulujecie brwi pęsetą (ok, tę pierwszą regulację warto powierzyć ekspertom), a do makijażu użyjecie Nanobrow Shape Mascara.

Nanobrow Shape Mascara – mój ukochany tusz do malowania brwi!

Wiem, że wiele z Was po prostu nie ma czasu na pracochłonny makijaż, albo też nie lubicie się malować. Jednak wcale nie musicie z tego powodu cierpieć i skazywać się na niewyraźne brewki, o złym kształcie. Co powiecie na make-up który SERIO zajmuje tylko KILKA SEKUND? To wszystko zyskacie dzięki maskarze Nanobrow. Tusz do brwi jest kosmetykiem dla Was i wiem, że go pokochacie nie tylko za łatwość i szybkość stosowania, ale też za świetne efekty w makijażu. Jak to się dzieje, że z tym tuszem pomalujecie i ułożycie brwi w jedną chwilę? Bo jest banalnie łatwy w użyciu. Po prostu odkręcacie buteleczkę i malujecie brwi szczoteczką. A wtedy zauważycie, że Wasze brwi:

  • ZYSKAŁY ŁADNY KOLOR.
  • ZDECYDOWANIE BARDZIEJ JE WIDAĆ.
  • STAŁY SIĘ OPTYCZNIE GĘSTSZE.
  • SĄ ŚLICZNIE UŁOŻONE.

Efekty mistrzowskie, nie sądzicie? Ale Kochani, na tym nie koniec. Czy wiecie, że Nanobrow Shape Mascara ma składniki pielęgnujące brwi? Dba o nie, nawilża, chroni. Wszystko dzięki krzemionce, glicerynie i betainie, które nie tylko wzmacniają i odżywiają włoski, ale także chronią je przed niszczeniem i utratą nawilżenia.

Makijaż brwi z Nanobrow Shape Mascara – jak możecie go zrobić?

Cały czas wspominam o tym, jak łatwo jest się malować tym tuszem do brwi. Pora to udowodnić. Jak malować brwi maskarą Nanobrow? Zobaczcie, ja robię to tak, że czeszę brwi szczoteczką, a one pokrywają się tuszem. Nabierają koloru, nieco grubości i stają się ładnie ułożone. Odkryłam także, że ten tusz to doskonały fixer, idealny ostatni element makijażu brwi, zrobionego np. pomadą, cieniami itd. Dlatego czasem przed aplikacją tuszu, maluję brwi innym kosmetykiem, aby mocniej zaakcentować moje brwi. Tusz ma bardzo ładne trzy odcienie, z łatwością dopasujecie je do brwi.

Mam nadzieję, że tą polecajką pomogłam trochę dziewczynom, które pragną mieć gęstsze brwi, lub po prostu idealnie je wystylizować. Dajcie znać, czy ta maskara do brwi pojawiła się w Waszej kosmetyczce i jak działa!

PS. Polecam sprawdzić stronkę www. nanobrow.pl, na której oprócz maskary znajdziecie jeszcze wiele innych, fajnych produktów do makeupu brwi 🙂

Uściski, Kochani!