Codzienna pielęgnacja ust dla zabieganych. Daj się przekonać efektom!

Dzień dobry dziewczyny! Nie wiem, jak jest u Was, ale moje tempo życia nie zwalnia, wciąż przynosząc różne niespodzianki. W tym całym wirze wydarzeń często nie mam zbyt wiele czasu, który mogłabym poświęcić na czasochłonną i wymagającą pielęgnację. Całe szczęściem istnieją szybkie i proste sposoby, dzięki którym mogę wyeksponować swój największy atut, jakim są usta. Pozwól, że zajmę Ci chwilkę, gdyż chcę podzielić się prostymi trikami na pełne, miękkie i zadbane usta.

Błyskawiczna zmiana — nadaj swoim ustom wyrazu

Mycie zębów to element rutyny, którego pomijanie jest zwykle wyjątkiem. Być może to Cię zdziwi, ale dzięki tej czynności, będziesz mieć szansę na poprawienie kondycji Twoich ust. W jaki sposób? Już tłumaczę! Po umyciu zębów nie odkładaj zbyt szybko szczoteczki, ponieważ może się ona jeszcze przydać. Aby cieszyć się pięknym i soczystym kolorem ust, wykonaj na nich masaż, przy użyciu szczoteczki. Delikatne, koliste ruchy, od jednego do drugiego końca warg, są w stanie poprawić ukrwienie masowanego obszaru. Poranna i wieczorna pielęgnacja, trwająca około minuty jest dobrym sposobem na dyskretną poprawę urody.

Słodki sposób na spierzchnięte usta

Rozmawiając z drugą osobą, często patrzymy na ruch jej warg. Jest to naturalny odruch, który można wykorzystać na swoją korzyść. Zadbane, zregenerowane i nawilżone usta są wizytówką i powszechnie cenioną zaletą. Aby osiągnąć wymarzony stan naszych ust, wcale nie potrzeba wymyślnych specyfików, czasami wystarczy proste rozwiązanie, które kryje się nawet w tym, co posiadamy w naszej spiżarni. Produktem, który może nam pomóc w przypadku spierzchniętych ust, jest miód, najlepiej spadziowy bądź wielokwiatowy. Nałożony na usta sprawi, że pozbędziemy się nieestetycznych skórek i wrażenia suchości. Miód dostarcza skórze glukozy, która sprawia, że powierzchnia naszego ciała nabiera blasku i staje się bardziej napięta.

Kosmetyk dla wyjątkowych użytkowniczek

Klasycznym rozwiązaniem na poprawę kondycji ust jest zakup regeneracyjnej pomadki. Warto mieć świadomość, że w ofercie znajdują się różnego rodzaju kosmetyki, które w lepszy lub gorszy sposób radzą sobie z suchą skórą. Osobiście, jestem zakochana w pomadkach, które oprócz nawilżenia, pielęgnacji i ochrony nadają ustom piękny, owocowy zapach i pozostawiają na nich błyszczący pigment. W ten oto sposób pomalowane usta są lśniące, miękkie i lekko zabarwione, a sam efekt nawilżenia utrzymuje się nawet do 24 godzin. Zachęcam Was dziewczyny, abyście spróbowały różnego typu pielęgnacji, tak aby zapewnić sobie całuśne usta!